Evelin van Mirtillamente heeft onlangs 17 nieuwe (door haar getekende) digi's uitgebracht. De een nog leuker dan de ander 😍. Deze zijn te vinden onder het kopje 'New Release' in de Mirtillamente Craftshop.
Voor de challenge bij Mirtillamente - die vandaag van start gaat - heb ik gekozen voor de digi Donuts&Coffee. Het inkleuren met mijn FaberCastell Polychromos kleurpotloden was weer een feestje...... dit keer heb ik (i.v.m. enige tijdsdruk) toch maar weer de doezelaars erbij gepakt 🙂. Ik vind er wel duidelijk verschil zitten in wel en niet doezelen qua resultaat. Jullie weten inmiddels wel denk ik dat ik een echte doezelfan ben. Je kunt zo mooi de verschillende tinten in elkaar laten vloeien. Maar het werken met geurloze terpentine heeft ook zo zijn nadelen. Nog steeds komt het voor dat de inkt van de printer vlekt als ik doezel en sinds de longontsteking merk ik dat ik bij het gebruik van geurloze terpentine wat last krijg van mijn longen. Heeft misschien iemand een 'doezel-alternatief'?
Misschien is het alternatief wel om afwisselend wel en niet te doezelen 😊.
Door het drukke DP heeft deze kaart -naast de tekst - niet veel meer nodig denk ik.
Het digitale DP is Coffee Lovers van Graciella Design. De tekst is van LOTV.
Als je kans wilt maken op deze 'heerlijke' digi, doe deze maand dan gezellig mee. De challenges bij Mirtillamente zijn zéér laagdrempelig; letterlijk ALLES mag. Van kaarten tot mixed media en alles wat er tussen in zit.
Challenges:
Digi ChoosDay: #8 - Anyting Goes (26.08)
Crealadies: #8 - Bak ze bruin (07.09) -
Allemaal een heel fijn weekend en tot een volgende kaart.


Wat een prachtige kaart met deze leuke digi. Ik kan je geen razed geven over een alternatief voor het doezelen . Ik werk niet mer deze techniek.. Ik zie wel dat dit Prachtig gekleurd is fijn weekend nog. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenSuperleuke kaart, Angela en wat heb je weer mooi gekleurd. Doezelen doe ik eigenlijk nooit meer, zeker niet met de geurloze terpentine. Ik heb van Derwent een speciaal potlood om te blenden. Misschien iets om uit te proberen?
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kaart en heel mooi ingekleurd. Ik vind dat doezelen echt een mooi effect geven. Ik blend met de geurloze terpentine van Talens for artists en dat gaat top. De geurloze terpentine van de Action vind ik niet geurloos, krijg het dan benauwd. Ik weet niet welk merk je gebruikt maar dat kan dus schelen.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Een heel mooi gekleurde digi op een leuke kaart.leuke kleuren heb je gekozen.
BeantwoordenVerwijderenIk doezel tegenwoordig ook wel droog, dat gaat ook.bewt goed, al is mijn kleurwerk nog lang niet te vergelijken met dat van jou, dus misschien voldoet het niet aan jouw verwachtingen.
Prachtige kaart en supermooi gekleurd…leuke digi!
BeantwoordenVerwijderenIk kleur met derwent softcolors en van derwent heb ik blendpotloden en gaat supergoed. Ik heb reukloze terpentine van Talens en die valt erg mee maar doe wel steeds de deksel erop.
Succes, groetjes Ellen
Doe zijn zeker leuk zeg.
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie kleurrijke kaart heb jij gemaakt.
Wat een mooie kaart, krijg trek van die lekkere donuts ;)
BeantwoordenVerwijderenHeb ook wel eens met babyolie gedouzeld, ruikt in ieder geval lekkerder maar weet niet meer of het net zo goed ging als met de reukloze terpentine.
wat een mooi kaartje met de leuke digi, weer zo mooi ingekleurd
BeantwoordenVerwijderenik zou niet weten hoe je anders kan doezelen, maar ga toch eens kijken naar de tip van Margreet
groetjes Ellen
Wauw, wat heb je geweldig mooi gekleurd, echt super. De digi is ook heel leuk.
BeantwoordenVerwijderenEn dank je wel dat je meedoet bij de Crealadies! En ik denk dat je ook wel zonder doezelen de leeuwen in elkaar over kunt laten lopen, als je zoveel potloden hebt als ik ( en jij, want ik denk dat jij er meer hebt??)
Prachtige kaart met dat lekker gebak Angela.
BeantwoordenVerwijderenMooi ingekleurd.
Groetjes Elle-Jeanne
Prachtige kaart. Wat heb je de digi mooi ingekleurd. Ik gebruik net als Margreet wel een blender potlood. Geurloze terpentine gebruik ik niet zo vaak meer. Ik moet dan in elk geval goed ventileren.
BeantwoordenVerwijderenEcht een erg leuke digi en jouw kleurwerk is weer supermooi! ik vind het een heel gave kaart, mooie kleuren ook!
BeantwoordenVerwijderenSuperleuke kaart , prachtig gekleurd en gecombineerd !! Fijne dag gewenst
BeantwoordenVerwijderen