Welkom!!


Leuk dat je de moeite hebt genomen om een kijkje te nemen op mijn blog.
Nóg leuker vind ik het wanneer je een berichtje achterlaat...

zondag 16 februari 2025

Happy Birthday

For another language please use Google translate in the side bar on the right.

Thank you.

Eind vorige maand was Wies jarig en voor haar maakte ik deze bloemenkaart.
Deze kaart staat ook op het Mirtillamenteblog, want ik mag vandaag weer een blogpost verzorgen.
In de Mirtillamente Craftshop vind je onder de tab 'Nature' hele leuke bloemen digi's. Uit de set 'FlowSet' heb ik de digi rechtsonder gebruikt en ingekleurd met mijn FaberCastell kleurpotloden. De kleuren van de digi had ik afgestemd op het designpapier 'Lost and Found Two' van My Mind's Eye. 
Ik werk graag met sketches en op mijn pc heb ik heel veel sketches opgeslagen. De sketch die ik vandaag gebruikt heb, is van een oud challengeblog 'Cards&Scraps Challengeblog'. Voor de afwerking van de kaart gebruikte ik een pons van NellieSnellen en een bannerstans van Crealies. De pons van NellieSnellen is een sneeuwvlok, maar ik vond het wel bij de bloemendigi passen om deze sneeuwvlok als bloem te gebruiken. Het hart van de bloemen is gedaan met een witte pearlenpen van Viva.

Inmiddels zit onze vakantie er op en probeer ik al dagen weer te wennen aan het koude weer hier in ons kikkerlandje 😆.....
Michelle en ik hebben een prachtige vakantie op Tenerife gehad en hebben veel gezien..... maar nog lang niet alles. 
We hadden een appartement in Tejina en vandaar uit maakten we uitstapjes met onze huurauto naar diverse plaatsjes/steden en natuurgebieden in het noorden en midden van Tenerife. Het meer toeristische zuiden van Tenerife sprak ons niet zo aan. 

Een kleine impressie 🥰.
We zijn het erover eens dat deze vakantiebestemming naar meer smaakt 😉..... dus wie weet 😊.

Challenges:

Een fijne dag allemaal!

maandag 3 februari 2025

Berend!

For another language please use Google translate in the side bar on the right.

Thank you.

Vorige maand was onze jongste kleinzoon Berend jarig..... alweer 4 jaar.
Een heel nieuwe periode breekt nu aan. Sinds vorige week maandag hoeft hij niet meer naar de gastouder en mag naar dezelfde basisschool als zijn 2 grote broers. De laatste weken wilde Berend al niet meer naar de gastouder.... dit meldde hij 's avonds al bij het naar bed gaan 😊. Hij was er klaar mee en toe aan de basisschool. 
Omdat Berend helemaal dol is op knuffels, heb ik een knuffelkaart voor hem gemaakt..... nu kan het nog. Volgend jaar vindt hij het misschien niet meer stoer genoeg 😉.
Voor deze kaart gebruikte ik de digi Friends uit de serie Almost Cute van Mirtillamente. Ik blijf deze serie geweldig vinden en zo veelzijdig te gebruiken.
Deze kaart staat ook op het Mirtillamente Challengeblog, waar zaterdag een nieuwe (maandelijkse) challenge gestart is. Als je deze digi's ook zo leuk vindt, doe dan gezellig mee deze maand. Je maakt dan kans op het winnen van 1 of 2 digi's. Het thema is altijd 'Anything Goes' en je hoeft niet eens een digi van Mirtillamente te gebruiken..... het zou natuurlijk wel leuk zijn als je dat wél deed 😉.
Zoals (bijna) altijd heb ik de knuffels ingekleurd met mijn FaberCastell kleurpotloden.
De letters heb ik met mijn Silhouette gesneden. De labels zijn van MFT.

Challenges:

Deze blogpost is ingepland. 
Als alles goed gegaan is, genieten Michelle en ik bij het online gaan van deze blogpost van het zonnetje op Tenerife.

Een fijne dag allemaal en graag tot een volgende kaart!

vrijdag 17 januari 2025

Happy Birthday

For another language please use Google translate in the side bar on the right.

Thank you.

Eergisteren was Eri jarig en voor haar maakte ik deze kaart.
Ik gebruikte daarvoor de digi Lilium uit de serie Nature van Mirtillamente.
Deze kaart staat ook op het Mirtillamenteblog..... ik ben vandaag weer aan de beurt voor een inspiratiekaart 😊.
Dat ik het inkleuren van (digitale) stempels met kleurpotloden ontspannend vind, is denk ik inmiddels wel bekend. Helemaal 'zen' word ik van het inkleuren van bloemen; zo ook van deze prachtige lelie.

Nadat ik de digi ingekleurd had, heb ik deze uitgestanst met een stans van Spellbinders. Daarna heb ik de stans overgetrokken op rood cardstock, met de hand uitgeknipt en achter de afbeelding geplakt. De achtergrond heb ik gemaakt met een embossingfolder van Indentz en deze weer gemat op rood cardstock. Een lintje achter de afbeelding maakt de kaart af!

Gezellig dat jullie langsgeweest zijn!
Een heel fijne dag en graag tot de volgende kaart!

maandag 13 januari 2025

Fijne verjaardag

Vandaag wil ik jullie een kaart laten zien met een digi van één van de sponsoren van de lopende challenge bij Kleuren met Potloden
Ik heb Lotus ingekleurd met FaberCastell kleurpotloden.
Voor de liefhebber heb ik hier de kleurnummers:
Haar: 137-141-199
Huid: 132-189-190
Haarlinten en Kimono: 119-125   137-141
Bloemen: 132-131   185-183-109-111
Bladeren en Bamboe: 172-174
Water en Lucht: 146-140

Het designpapier komt uit de paperpad 'Painted Blooms' van DoveCraft.

Challenges:

Vandaag wordt het tijd dat ik de kerstboom weer opruim 🙄. 
Het duurt bij mij altijd even voordat de boom staat...... maar het duurt ook altijd even voordat de boom weer in de doos zit en de ballen weer ingepakt zijn in keukenpapier en in de 'ballenkratten' verdwenen zijn 😆.....

Fijne dag allemaal en tot een volgende kaart!

zondag 12 januari 2025

Mysterie opgelost 😊

In de blogpost van 6 januari heb ik jullie gevraagd of één van jullie deze prachtige (blanco) kaart aan mij gestuurd hadden. 
In blogland was de maker niet te vinden. 
En omdat ik niet verwachtte een kaart te hebben ontvangen van een 'vreemde', bleef er volgens mij nog maar 1 mogelijkheid over..... de dames van het Creatief Café.
En zo kwam ik bij Saskia terecht. Ik stuurde haar een appje met de vraag of ze mij toevallig een kaart voor mijn verjaardag gestuurd had.....dit was haar antwoord:
  'Hoi Angela, ik heb je inderdaad een kaart gestuurd. Als ik me goed herinner goud met rose. Is dat hem? 😂'. 
Haha dat lijkt me wel!

Dank voor het meedenken allemaal. 
Het mysterie is opgelost 😂🥳🤣.

Fijne zondag allemaal!

zaterdag 11 januari 2025

Happy Birthday - GD 2 Sisters on the Blog

Deze maand mag ik gastdesigner zijn bij 2 Sisters on the Blog.
Ze beginnen het jaar makkelijk..... het thema is 'Alles Mag'. Dat geeft je behoorlijk veel vrijheid.
Ik heb geprobeerd eens een andere kaart te maken dan jullie van me gewend zijn. Ook wel eens leuk om te doen..... sterker nog, ik had al eens eerder zo'n soort kaart gemaakt en vond het toen héél leuk om te doen.
Eerst laat ik jullie de kaart zien voor het 2 Sisters on the Blog.
De pinguin is van Diane Design Lab. De bladertakjes komen uit de serie 'Herbal Frames' en 'Autumn' van Design Bundles en uit de serie 'Eucalypus Leaves' van By Digital Papers.
De koperen en witte takken zijn gemaakt met een stans van Nellie Snellen. De framestans heb ik ooit eens bij de Action gekocht.
De tekst heb ik gemaakt in de software van de Silhouette.
Ik vond het erg leuk om gastdesigner bij de 2 Sisters te zijn. 
Dankjewel voor de uitnodiging.

Mijn inspiratiebron voor de pinguinkaart was de verjaardagskaart die ik in het voorjaar maakte voor Irene..... en nooit geplaatst heb. Ze is inmiddels 'bijna' weer jarig, dus wordt het tijd om de kaart van vorig jaar te laten zien.
Omdat ik bij het maken van Irene's kaart weer eens veel te veel uitgeprint en gestanst had, kon ik van deze 'voorraad' de pinguinkaart maken. Want jullie zien dat de materialen nagenoeg hetzelfde zijn, behalve het witte vosje. Dit vosje komt uit de serie 'Polar Wind' van By Digital Paper.

Straks komen Niels en Rubén om hier in Markelo te mountainbiken en later vandaag tuf ik naar Michelle. Morgen hebben we een nieuwjaarsborrel bij mijn jongste broer..... kleinschalig; alleen de 'oudjes' 😉. 
Voor mijn doen een vol weekend 😅.....

Allemaal een heel fijn weekend en graag tot de volgende kaart!

vrijdag 10 januari 2025

Voor Jou.....

Mijn eerste kaart van het jaar is een kaart voor een Kanjer! Een jongen van 9 die gek is op vissen.
Ik combineer deze kaart met mijn DT-bijdrage voor de januari challenge bij Kleuren met Potloden.
The Paper Shelter is één van de sponsoren. Ik ben aan de slag gegaan met Swimming with Friends en heb deze superleuke afbeelding ingekleurd met FaberCastell Polychromos kleurpotloden.


Voor de liefhebber heb ik hier de kleurnummers.
Dolfijn: 231-146   146-120-247   217
Inktvis: 247-231
Stekelvis: 225-199
Visje l.o.: 217-234
Visje r.o.: 120-247   217

Ooit - toen Maja Design helemaal 'hot' was - heb ik een 15x15 paperpad gekocht 'Life by the Sea'.
Ik vond het zulk mooi papier dat ik het bijna niet durfde te gebruiken, omdat ik bang was het te verprutsen 😁🙈. Het gevolg..... nog een bijna complete paperpad.
Nu kom ik gelijk weer bij mijn voornemen voor 2025..... ik ga vanaf nu ook niet meer overdreven zuinig zijn op mijn papier e.d., maar ze ook écht gebruiken. Kijken of ik mijn voorraad iets kan laten slinken dit jaar......het begin is er 😉.
De stansen die ik gebruikt heb zijn van ECD..... ook nog bijna niet gebruikt. De tekst is een stans van Crealies..... en dit soort stansen gebruik ik dan wél weer vaak. Voor wat watereffect heb ik de transparante GlossGel pen van Viva gebruikt.

De challenge bij Kleuren met Potloden loopt tot en met 6 februari 20.00 uur. Dus als jij digi's van The Paper Shelter ook zo leuk vindt, doe deze maand dan gezellig met ons mee.

Challenges:

Fijne dag allemaal en tot een volgende kaart!

donderdag 9 januari 2025

2JS

Ik hoor jullie al denken..... het zijn toch de 3JS. Klopt.... als je aan muziek denkt.
Deze 2 J's staan voor 
Jesse en Jinthe
de kleinkinderen van GerJanne en Peter.
Dit vraagt wellicht om een toelichting.

Op zoek naar wat inspiratie voor een kaart voor opa en oma kwam ik in het mapje 'nog te plaatsen' mijn kaart tegen die ik gemaakt heb voor de geboorte van kleinzoon Jesse 🙈. Inspiratie heb ik niet uit Jesse's kaart gehaald, maar ik bedacht me wel dat dit een uitgelezen kans is om Jesse's kaart alsnog te plaatsen..... nl. samen met de kaart die ik voor kleindochter Jinthe gemaakt heb.
Dus vandaar de titel 2JS.

Voor de kaart van Jesse gebruikte ik de digi 'Out of the Tub' van Mo Manning. 

Ik heb het guitige manneke ingekleurd met kleurpotloden..... welk merk weet ik niet meer.
Het designpapier komt uit de paperpad 'Itsy Bitsy-Boy' van K&Company.

Ook voor de kaart van Jinthe heb ik designpapier van K&Company gebruikt; 'Itsy Bitsy-Girl'.
Ik heb de digi Elephant uit de collectie Almost Cute van Mirtillamente gebruikt en ingekleurd met  FaberCastell Polychromos kleurpotloden.
Ik gebruikte voor Elephant de volgende kleurnummers:
roze: 130-124
bruin:179-280
geel: 102

Mijn goede voornemen voor 2025 is dat ik vanaf nu alleen nog tussen al mijn oude en minder oude spullen ga neuzen om te zien wat ik zou kunnen gebruiken. 
Al neuzende kwam ik een bak met allemaal Martha Stewart rand- en hoekponsen tegen. De hartjespons kon ik voor deze kaart goed gebruiken. Nadat ik de rand geponst had, zag ik tussen het 'afval' allemaal hartjes liggen.... zonde om weg te gooien. Dus heb ik alle hartjes er tussen uit gevist en per 4 op elkaar geplakt en ter decoratie vervolgens op de kaart geplakt. De DoodleBug Design bruine wrijfletters kwam ik in één van mijn voorraadlades tegen en kon van de letters en cijfers die er nog waren de naam Jinthe met geboortedatum maken. Het viel me mee dat ze nog plakten, want ik zag dat het prijsstickertje nog in guldens was 😆🙈.
Het geneus tussen mijn oude spullen heeft best een leuke kaart opgeleverd vind ik..... denk dat ik nog maar eens verder ga neuzen. 
Ben benieuwd wat ik allemaal nog tegen kom 😉.

Challenges:

Morgen ben ik er weer met mijn DT-bijdrage voor de challenge bij Kleuren met Potloden.
Graag tot dan!
Fijne dag!

maandag 6 januari 2025

Van wie heb ik deze schitterende kaart gekregen???

Op deze regenachtige maandag geen eigen kaart van mij.....

Voordat ik deze kaart laat zien wil ik jullie allemaal nog een
Gezond - Gelukkig - Creatief
2025
wensen met veel lichtpuntjes!

Het is aan de late kant, maar niet minder oprecht gemeend 🥰.

Voor mijn verjaardag in december heb ik veel schitterende kaarten gekregen..... en volgens mij iedereen inmiddels persoonlijk bedankt. Mocht ik iemand vergeten zijn, dan bij deze héél veel dank!
(Bijna) alle kaarten hangen in de achterkamer aan een vol lijntje en ik geniet er elke dag van!

Ik heb ook deze prachtige kaart gekregen:
Maar.... deze kaart was onbeschreven. Ook de (blauw bewerkte) envelop gaf geen duidelijkheid.
Ik heb geprobeerd het handschrift van de envelop te vergelijken met de handschriften in de kerstkaarten, maar ook dat hielp me niet verder 🤔.
Dus mijn vraag is:
Wie heeft deze schitterende kaart aan mij gestuurd?
Of misschien herkent iemand van jullie deze kaart, omdat deze wellicht al op een blog heeft gestaan of dat je de stijl herkent.
Ik hoor het graag 😊.

Ik ben weer wat meer aan het freubelen, dus binnenkort hoop ik het één en ander te laten zien.

Allemaal een heel fijne dag en graag tot een volgende kaart!