Welkom!!


Leuk dat je de moeite hebt genomen om een kijkje te nemen op mijn blog.
Nóg leuker vind ik het wanneer je een berichtje achterlaat...

woensdag 18 maart 2026

'Galatea' - Mirtillamente

For another language please use Google translate in the side bar on the right.
Thank you so much.

Gisteren mocht ik weer een blogpost te verzorgen op het Mirtillamente blog.
Ik heb gekozen voor de prachtige digi Galatea uit de serie Le Pine. Ze is te vinden in de vernieuwde Mirtillamente Craftshop.
Het is een feestje om haar in te kleuren 🥰.
Ook nu heb ik weer mijn FaberCastell Polychromos kleurpotloden gebruikt.
Het designpapier is van Bo Bunny - Jazmyne. Galatea heb ik verhoogd op de kaart geplakt.
De tekst heb ik in de software van de Silhouette gemaakt. De enamel dots maken de kaart af.

In mijn blogpost van 7 maart schreef ik dat 'Mijn Hobbyhonk' die dag 15 jaar bestond en dat ik er het komende jaar wat aandacht aan zou geven.
Vandaag de eerste 'weggevertjes'. 
Voor de liefhebber heb ik uit de serie van het gebruikte designpapier 'Jazmyne' 3 pakketjes met elk 5 verschillende velletjes van 15x15 cm. Zou je dit designpapier graag ontvangen, kun je dit aangeven bij je reactie. Bij meer dan 3 gegadigden wordt er geloot 😊. Omdat het designpapier zwaarder is dan 20 gram, doe ik ook nog een verrassing. Als ik toch 2 postzegels moet plakken, dan maar de gewichtsmarge helemaal benutten.... toch?? (We blijven Hollanders 😂).
Gedurende dit jaar wil ik vaker dit soort 'weggevertjes' doen, zodat mijn eindeloze voorraad van 'van-alles-en-nog-wat' gaat slinken. In het verleden heb ik een eigen challengeblog (MHH-challenges) gehad met hetzelfde doel, maar door het overlijden van Martin heb ik dit challengeblog on hold gezet. Om nu het challengeblog weer op te starten is me te veel werk, want zo'n blog in je eentje goed runnen, daar gaat best veel tijd in zitten. Winnaars van MHH-challenges weten dat ik best leuke prijsjes verstuur. Met deze 'weggevertjes' het komende jaar, probeer ik ook leuke prijsjes op te sturen 🥰.
Ik ben heel benieuwd of hier animo voor is 😉.
Graag vóór donderdag 26 maart reageren. 
Op vrijdag 27 maart maak ik bekend wie de pakketjes gewonnen heeft/hebben.


Een heel fijne dag allemaal en graag tot een volgende kaart.

14 opmerkingen:

  1. Wat heb je Galatea prachtig ingekleurd, Angela. Het DP herkende ik meteen, want ik heb daar ook nog wat restjes van. Ik ding daarom graag mee naar je weggevertje, want dan wordt het makkelijker om er weer een kaartje mee te maken.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Galatea staat mooi te shinen op deze toffe kaart. Leuk papier en heel leuk dat je een weggevertje hebt. Ik sla deze over, maar wie weet een volgende keer!!!
    Groetjes, Sigrid

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Een leuke digi en prachtig gekleurd! Je maakte een prachtige kaart met haar! Je weggevertjes idee is superleuk, maar ik sla over, want heb zelf al zoveel, erg hè? Maar wel herkenbaar, denk ik :)

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Een prachtige kaart heb je met deze mooie digi gemaakt. Mooie kleuren papier ook gebruikt en de digi prachtig ingekleurd.

    Groetjes, Astrid.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Vergat er nog bij te zetten dat je en leuke weggever verloot, wil wel een kansje wagen. Ik zie dat er ook paars bij zit, dat is mijn lievelingskleur.

      Verwijderen
  5. Je hebt een mooie kaart gemaakt met dit papier.. de digi erg mooi ingekleurd. Ik sla even over want zelf heb ik ook nog een enorme voorraad.. leuk idee! Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Prachtige kaart Angela.
    Zo mooi ingekleurd weer.
    Leuk idee de weggevers.
    Groetjes Elle-jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Mooie kaart heb je met deze prachtige digi gemaakt, ook heel leuk papier gebruikt. Ik sla over, al vind ik het heel mooi papier, ik heb zelf nog heel veel papier..
    groetjes,
    Ansx

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Ik vind het kleuren van je geweldig en nog mooier hoe je dan het papier erbij past. Zo goed gekozen. Daar sta ik iedere keer weer versteld van. En je weggevertje? Altijd leuk . Groet, Nelleke

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Oh wat gaaf weer....dat kleuren van jou vind ik zo mooi! En goed idee van die weggevertjes. Leuk!!!
    En dank je welvoor het meedoen bij DAK.

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Oh wow, wat heb je weer prachtig gekleurd! Je hebt een heel mooie kaart gemaakt, mooie combinatie van papier en kleurwerk.

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Oooh, wat een prachtige kleuren heeft je kaart.
    Wat past het allemaal goed bij elkaar, dat doet toch wel heel veel om een mooie kaart te maken. Ge kan zien dat je daar extra aandacht aan besteed hebt.
    Ik deed in het verleden van mee bij jouw "MHH challenge blog" en inderdaad, je verstuurde altijd hele leuke, mooie prijsjes.
    Deze pakketjes zijn TE leuk, ik zou graag meeloten

    BeantwoordenVerwijderen
  12. wat een mooi kaartje met de stoere dame erop, mooi ingekleurd
    ja het MHH blog dat weet ik nog ik deed bijna altijd mee en ook een paar keer een leuke prijs gewonnen
    wat een leuke pakketjes heb je gemaakt ik wil graag mee doen
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Mooi kaartje met deze prachtige ingekleurde dame erop.
    Die komt mooi uit op dat donker dessinpapier.
    Wat leuk dat je zo'n weggevertje hebt. Ik loot graag mee.
    Groetjes,
    Karin

    BeantwoordenVerwijderen

Wat leuk dat je langs geweest bent en bedankt voor je reactie; ik lees ze met veel plezier. Graag tot een volgende keer.
xxAngela