Maart is een maand met héél veel verjaardagen. Zowel in familie- en vriendenkring als in blogland. Vandaag is Daphne jarig en haar verjaardag valt altijd samen met de start van de challenge bij Kleuren met Potloden. Dit probeer ik dan te combineren.
Ik vond op mijn pc een digi van Di's DigiStamps; één van de sponsoren van deze maand en ben er mee aan de slag gegaan voor Daphne's kaart.
Deze kaart is richting Salland gegaan.
Daphne ook van af deze plek van harte gefeliciteerd met je verjaardag. Ik hoop dat je een mooie zonnige dag hebt.
Ellie Elephant heb ik gekleurd met FaberCastell Polychromos kleurpotloden.
Voor de liefhebber heb ik de kleurnummers genoteerd:
Olifant: 231-140-232 182-180
Boeket: 102-205-glitteglue-137 172-174
Lint: 205-glitterglue
Het DP komt uit een (niet geheel verrassend 😉) oude paperpad van Basic Grey - Wisteria.
De randen heb ik bewerkt met een inktpadje van ColorBox - Cat's Eye. Héél lang geleden kon je van die inkttorentjes in bij elkaar passende tinten kopen. Daar heb ik toen best een aantal van gekocht en toendertijd ook veel gebruikt. Omdat ik geen paarstint had van DistressInk, heb ik het doosje met ColorBox inktpads maar weer eens voor de dag gehaald. Rechtsteeks vanaf de inktpad de randen bewerken ging niet meer..... de sponslaag verkruimelde 😬, maar er zat nog wel inkt op. Dus met een dabber de inkt opgenomen en daarmee de randen bewerkt. Ik heb de inktpads allemaal gecontroleerd, maar van alle inktpads verkruimelde de sponslaag..... wellicht toch maar weggooien?
De tekst is een digi van LOTV. De versiering linksonder is gemaakt m.b.v. een stans van Crealies..... ook een oudje 😉.
Lijkt het je ook leuk om een digi's van Di's DigiStamps te winnen
(of van de 3 andere sponsoren t.w. All Dressed Up, My Besies of RAM Stamps)
kleur dan een afbeelding in met kleurpotloden en laat je kaart/creatie meedoen met de challenge.
Deze kaart doet mee aan de volgende challenges:
Di's Digi Challenge: Green with Envy - 15.03 (17)
Creative Sketchy Girls: 100 - 20.03 (4)
Creative KnockOuts: 542 Birthday Wishes - 20.03 (15)
Morgen ben ik er weer met mijn GD-bijdrage voor Carlin's Kaartenparadijs.
Graag tot dan en een fijne dag.
Je hebt een hele mooie kaart voor Daphne gemaakt. En weer heel mooi gekleurd. De digi is zo leuk! Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenLief fantje!
BeantwoordenVerwijderenXxIrene
prachtig kaartje, leuke digi
BeantwoordenVerwijderengroetjes Alma
Wat een leuke afbeelding en weer zo mooi gekleurd! Heel mooi kaartje voor Daphne!
BeantwoordenVerwijderenWat een leukerd....
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Sigrid
Lief dat olifantje met bloemen. Heel mooi kaartje voor de jarige.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Karin