For another language please use Google translate in the side bar on the right.
Thank you.
Eind vorige maand was Wies jarig en voor haar maakte ik deze bloemenkaart.
Deze kaart staat ook op het Mirtillamenteblog, want ik mag vandaag weer een blogpost verzorgen.
In de Mirtillamente Craftshop vind je onder de tab 'Nature' hele leuke bloemen digi's. Uit de set 'FlowSet' heb ik de digi rechtsonder gebruikt en ingekleurd met mijn FaberCastell kleurpotloden. De kleuren van de digi had ik afgestemd op het designpapier 'Lost and Found Two' van My Mind's Eye.
Ik werk graag met sketches en op mijn pc heb ik heel veel sketches opgeslagen. De sketch die ik vandaag gebruikt heb, is van een oud challengeblog 'Cards&Scraps Challengeblog'. Voor de afwerking van de kaart gebruikte ik een pons van NellieSnellen en een bannerstans van Crealies. De pons van NellieSnellen is een sneeuwvlok, maar ik vond het wel bij de bloemendigi passen om deze sneeuwvlok als bloem te gebruiken. Het hart van de bloemen is gedaan met een witte pearlenpen van Viva.
Inmiddels zit onze vakantie er op en probeer ik al dagen weer te wennen aan het koude weer hier in ons kikkerlandje 😆.....
Michelle en ik hebben een prachtige vakantie op Tenerife gehad en hebben veel gezien..... maar nog lang niet alles.
We hadden een appartement in Tejina en vandaar uit maakten we uitstapjes met onze huurauto naar diverse plaatsjes/steden en natuurgebieden in het noorden en midden van Tenerife. Het meer toeristische zuiden van Tenerife sprak ons niet zo aan.
Een kleine impressie 🥰.
We zijn het erover eens dat deze vakantiebestemming naar meer smaakt 😉..... dus wie weet 😊.
Challenges:
We Love 2 Create Challenge: 2 - AG 01.03 (79)
Digi Choosday Cardmaking&Craft Challenge: 2 - wk 1 - 12.03 (33)
Polkadoodles Cardmaking&Craft Challenge: 3 - wk 2 - 15.03 (75)
Een fijne dag allemaal!
Wat een mooie kaart.
BeantwoordenVerwijderenDe kleuren van de digi passen perfect bij de kleuren van het DP.
Ik dacht "sneeuwvlokjes als bloemen?", maar omdat je er een bloemenhart in gemaakt hebt kan het heel goed, leuk verzonnen.
Mooie foto's in je collega verwerkt.
Tenerife, wij zijn daar jaaaaaren geleden ook geweest, het is er héél mooi
Een enige schets en de leuke bloemen zo gaaf op het dp afgestemd (as always 🥰). De Canarische Eilanden zijn een feest in de koude maanden en gelukkig niét zo heel ver weg, fijn dat jullie hebben genoten! Wij waren er 3x in november maar helaas zit het er niet meer in....
BeantwoordenVerwijderenXxIrene
Een mooie kaart, leuke schets en mooie kleuren. Tenerife is inderdaad heel erg mooi en er is veel te zien. groetjes, Marlies
BeantwoordenVerwijderenEen schitterende kaart in deze hele mooie kleuren Angela en wat hebben jullie een fijne vakantie gehad, superfijn!!
BeantwoordenVerwijderenHeerlijke foto’s 🌞 xx
Prachtig kaartje heb je gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenEn wat een heerlijke vakantie was dat zeg, mooie foto's.
Groetjes Caroline
Watchers je een mooie kaart voor Wies gemaakt. Mooie digi en hetvpapier past er erg mooi bij. Je hebt een prachtige foto collage gemaakt. Het is zeker heerlijk op Tenerife. Lekker in de warmte in de winter. Mooie natuur. Wij hebben de Teide ook al even gezien vanaf Gran Canaria , ook een mooi ruig binnenland… Genieten ook van het lekkere weer.
BeantwoordenVerwijderenNog maar even na genieten. Groeten Trijntje
fijn dat je zo'n fijne vakantie had. lekker nagenieten dmv de foto's.
BeantwoordenVerwijderenleuke kaart met deze sketch.
groetjes Alma
Je kaart is schitterend, Angela, wat een mooie bloemen die je prachtig kleurde. Mooi is Tenerife zeker, wij hebben er al heel wat vakanties doorgebracht en ook ons doet dat drukke en heel erg toeristische zuiden niet veel. Fijn dat jullie het zo leuk hadden.
BeantwoordenVerwijderenO wauw, wat een prachtige kaart! Het papier is supermooi, de challenge een heel leuke en de digi is mooi op het geheel afgestemd.
BeantwoordenVerwijderenWat fijn dat jullie zo genoten hebben. De foto's zijn prachtig, ik snap dat jullie nog niet uitgekeken zijn op deze vakantiebestemming.
Prachtige kaart heb je voor Wies gemaakt Angela!
BeantwoordenVerwijderenWat fijn dat je zo genoten hebt van jullie vakantie.....mooie foto's laat je zien!
Groetjes en geniet nog lekker na van alles,
Diny
Mooie kaart !!!!
BeantwoordenVerwijderenOok DP past er perfect bij !
Leuk de foto's !
Fijn dat het een top vakantie was !
Wat een mooie zonnige kaart Angela. Die digi is een plaatje met die kleurtjes en mooi dessin-papier heb je gebruikt. Dat is zeker een gave sketch, leuk die fish-tails die onder de digi uit steken. Fijn dat jullie zo genoten hebben, mooie foto-collage.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Prachtige kaart Angela , fleurige kleurtjes en details......
BeantwoordenVerwijderenGeweldige fotoos zijn dat , krijg er ook zin in zomervakantie
Jullie hebben weer mooie momenten in the pocket 0 ;
Fijne middag en tot blogs Epie......
Mooi, zonnig kaartje voor Wies. Leuke details heb je gebruikt en de bloem is mooi ingekleurd.
BeantwoordenVerwijderenMooie fotocollage laat je zien. Heerlijk om zo samen te kunnen genieten!
Heel mooi kaartje. En zo leuk, dat papier heb ik ook gehad. Ik denk dat ik alles op heb gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenEn wat een foto's! Jullie hebben zo te zien genoten!
Mooie kaart voor Wies, werken met een sketch vind ik ook zo fijn.
BeantwoordenVerwijderenWat kijk je terug op een fijne vakantie op Tenerife. Dan is de overgang naar hier wel groot. Maar ook hier wordt het langzamerhand beter. Groet, Nelleke
Ik had gisteren hier al gereageerd maar m’n bericht staat er niet tussen. Je kaartje is zoals altijd weer schitterend, mooi kleurwerk en alles mooi gecombineerd Angela.
BeantwoordenVerwijderenEn heerlijke gouden momenten gecreëerd op jullie fijne vakantie, super xx