Begin juli had ik een kletseldate met GerJanne en Nelleke. Nelleke had een aantal uitgestanste basismodelletjes bij zich. Deze had ze gekregen van Femminde en we besloten er alle drie een kaart mee te maken. De basis heb ik afgekregen en ik wilde de kaart thuis 'aankleden'. Maar daar liep ik helemaal op vast. Hoe kleed je zo'n schuifkaart aan? Ik vind kaarten 'aankleden' sowieso al lastig. Ik vind al gauw dat de kaart te druk wordt, zeker als je designpapier gebruikt.
Dus de kaart is een aantal dagen blijven liggen..... tot ik een appje van mijn vriendin kreeg dat zij en haar man oma en opa geworden waren van kleinzoon Rune.
Omdat het designpapier van de schuifkaart zich uitstekend leende voor een babykaart en mijn vriendin en haar man niet van 'aufschmuck' houden ben ik ermee aan de slag gegaan.
Dit is het resultaat:
Het plaatje is van DesignBundles.
Zowel de afbeelding als de kaart heb ik geladen in de software van de Silhouette, om zo een bijpassende achtergrond voor het plaatje te krijgen (best goed gelukt vind ik😉) .
Daarna heb ik het plaatje geprint en uitgknipt.
De randen van de afbeelding en de tekst (gemaakt met LibreOffice) heb ik bewerkt met een Zentangle pen.
Als je de kaart openschuift komt de naam Rune te voorschijn. Deze heb ik eerst met potlood getekend en daarna met Zentangle opgevuld..... leuk om te doen; lekker ontspannend.
Wellicht hebben jullie al bij Femminde, GerJanne en Nelleke gekeken..... zo niet dan zou ik maar eens snel gaan kijken wat voor prachtige schuifkaarten zij gemaakt hebben.
Fijne maandag allemaal en tot een volgende kaart.