Pagina's

vrijdag 10 juli 2026

'Spring Bike Ride' - All Dressed Up

Allereerst wil ik iedereen bedanken voor alle kaarten die ik mocht ontvangen.
Intussen gaat het langzaam maar zeker beter met me.
De longontsteking op zich was vrij snel genezen. Het herstel van de rib duurde aanzienlijk langer, maar de rib is inmiddels ook genezen.
Tijdens een controle vorige maand bij de huisarts kreeg ik te horen dat het in totaal wel een jaar kan duren voordat ik weer 'de oude' ben..... ik ben nog vaak moe en blijf bij vlagen hoesten en ben snel kortademig. Gezien mijn leeftijd blijkt dat niet ongewoon te zijn . Het is nu zaak om mijn conditie weer op te bouwen en de weerstand te verhogen.... en daar wordt hard aan gewerkt 😄.

Afgelopen weekend ben ik weer voorzichtig begonnen met het kleuren van een digi voor het Kleuren met Potlodenblog en ik moet zeggen dat me dit in eerste instantie behoorlijk tegenviel. Ik heb de digi weggelegd en ben er woensdag weer mee verder gegaan en toen voelde het gelijk goed.
Aan het eind van de dag had ik de kaart met de superleuke digi Spring Bike Ride van All Dressed Up klaar en dit is 'm geworden:
De digi heb ik ingekleurd met FaberCastell Polychromos kleurpotloden en voor de liefhebber heb ik hier de kleurnummers:
Huid: 132-189-186-191
Haar: 184-182
Pet: 225-217
Shirt: 161-163
Tas en Broek: 145-152
Hond: 182-179
Halsdoek: 161-163
Schoenen: 182-179
Fiets: 225-217   199   233-181-195
Zand: 182-179
Hier en daar wat witte accenten gemaakt met een gelpen.

De schets is van Cheerfull Sketches en het DP komt uit een paperpad van Craft Sensations. De tekst is een stempel van Craft Emotions. De enamel dots (Card Deco) maken de kaart compleet.

Naast deze kaart vind je op het Kleuren met Potlodenblog nog meer inspiratiekaarten, want vandaag begint daar weer een nieuwe challenge.
All Dressed Up is deze maand 1 van de 4 sponsoren en als je meedoet maak je dus kans om o.a. 2 digi's te winnen van ADU.

Challenges:

Dat was het voor nu.
Allemaal een heel fijn weekend en graag tot een volgende kaart.

22 opmerkingen:

  1. Good to see you back, Angela and on the road to recovery. Adore your gorgeous card. Have a good weekend xx

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Hallo Angela,
    Van harte beterschap!
    Mooie kaart met de kleur rood,je ingekleurde digi is stoer.
    Rustig aan, conditie opbouwen gaat met stapjes.Serkte en een voorspoedig herstel toegewenst,lieve groetjes Isolina.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Even je vorige bericht terug gelezen, klonk best heftig ', hopelijk knap je nu wat op. Ik heb de laatste tijd heen weinig geblogd omdat ik het huis van mama moest leeg maken.Volgende week is het klaar. Ik probeer nu alles terug wat op te nemen...
    Leuk vrolijk kaartje dit! Liefs x

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Gelukkig begin je wat op te knappen. Een gekneusde rib is een pijnlijke zaak waar je lang over doet om ervan te genezen. Alles op het gemakje doen, dat is het best van al.
    Je hebt de digi prachtig ingekleurd en een leuk kaartje mee gemaakt.
    Groetjes,
    Karin

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. En leuk dat je meedoet met de Challenge bij Carlin's Kaartenparadijs, bedankt ervoor

      Verwijderen
  5. Wat fijn dat het langzaam beter met je gaat. Maar goed de conditie opbouwen. En leuk dat je ons weer zo’n mooie kaart laat zien. Je hebt erg mooi gekleurd. De digi is erg mooi. Schetsen is altijd leuk om te doen. Goed gelukt. Nog maar veel beterschap.Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Gelukkig voel je je toch al beter, maar inderdaad als je wat aan je longen hebt, ben je snel uitgeput en een totaal herstel kan lang aanslepen. Kwam daar die gebroken rib dan nog bovenop.
    Angela blijven naar je lichaam luisteren en zeker niks forceren, dat is het beste medicijn om het snelst op te knappen.
    Maar je hebt al een hele mooie kaart gemaakt met prachtig kleurwerk. Een heel tof voorbeeld.
    Nog veel sterkte en ik wens jou een spoedig volledig herstel toe.
    Groetjes Carla

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Ook nog bedankt voor je deelname aan onze "Alles Mag" challenge van Carlin's Kaartenparadijs.
      Succes !
      Groetjes Carla

      Verwijderen
  7. Hey hallootjes, heel leuk hier weer een berichtje te zien van je Angela. Je bent vast aan het trainen voor je conditie en verder goed naar je lichaam luisteren, dan knap je zeker weer langzaam op!
    Je hebt de digi prachtig ingekleurd en het is een blij kaartje geworden!
    Een goed weekend,
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Fijn om weer een kaartje voorbij te zien komen en om te lezen dat het langzamerhand weer de goede kant op gaat met je! Krijg tegenwoordig ook steeds vaker die rede te horen. Je kaartje springt er helemaal uit door dat vrolijke rood en je hebt de digi mooi gekleurd! Rustig aan en denk goed aan jezelf!

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Wat fijn om weer een kaartje voorbij te zien komen en vooral fijn om te lezen dat het weer beter gaat. Maar zo te lezen ben je er nog lang niet, dus luister goed naar je eigen lijf en probeer rustig aan conditie op te bouwen.
    Je kaartje vind ik enig en mooi gekleurd (ben je niet verleerd). Bedankt voor je bijdrage bij CS.

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Heel fijn dat het je weer lukt om wat te hobby-en, nu maar hopen dat je spoedig verder herstelt.
    Je hebt een heel leuke kaart gemaakt met een werkelijk schitterend ingekleurde digi, wauw!
    Dank je wel voor je deelname bij Cheerful Sketches.

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Wat fijn om je hier weer te zien Angela en weer een super leuke kaart van jouw te kunnen bewonderen. Nog heel veel sterkte met verder opknappen.
    Groetjes, Sigrid

    BeantwoordenVerwijderen
  12. wat fijn om weer van je te horen en dat het weer beter met je gaat
    wat een mooi kaartje met de leuke sketch en de leuke digi heb je gemaakt mooi ingekleurd, het design papier past er goed bij
    sterkte met je verdere herstel
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  13. wat een mooi kaartje is het geworden, zo mooi ingekleurd!!
    fijn dat je weer opknapt, neem er de tijd voor hoor!
    groetjes Alma

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Wat fijn dat het langzaam beter met je gaat. Nu maar hopen dat je spoedig verder herstelt.
    Wat een prachtige kaart heb je met deze leuke digi gemaakt. Mooie kleuren gebruikt en leuk gedaan met de witte accenten erin.

    Lieve groetjes, Astrid xXx

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Wat fijn dat het weer beter gaat met je. Een longontsteking heeft impact en zeker i.c.m. een gebroken rib. Ik weet er alles van want mijn man heeft vele malen een longontsteking gehad. Zijn goede conditie helpt altijd om redelijk snel te herstellen, dus heel goed dat je daar hard aan werkt. Hoop dat het snel nog meer vooruit gaat. Sterkte en vooral beterschap!
    Je kaart is een vrolijke mooierd en ja.. wat is die digi super ingekleurd!

    BeantwoordenVerwijderen
  16. Wat fijn je hier weer te zien Angela en om te lezen dat het beter met je gaat. Je hebt een leuke kaart gemaakt met die mooi ingekleurde digi en de sketch. Vrolijk gekleurd dessin-papier heb je gebruikt. Sterkte met verder opknappen en werken aan je conditie.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  17. I am so happy that you are doing beter.
    such a sweet card!
    Thank you for sharing your creation with us at All Dressed Up Challenge.

    BeantwoordenVerwijderen
  18. Fijn dat je er weer bent Angela, en dan gelijk met zo'n mooie kaart met prachtig kleurwerk. Sterkte met het aansterken.
    Groetjes Hermien

    BeantwoordenVerwijderen
  19. Ah in etappes kleuren is zo gek nog niet! Het is heel mooi ingekleurd en je kaart is erg leuk en vrolijk! Het was ook fijn je weer te zien bij het Creatief Café.

    BeantwoordenVerwijderen

Wat leuk dat je langs geweest bent en bedankt voor je reactie; ik lees ze met veel plezier. Graag tot een volgende keer.
xxAngela